شماره خبر :٥٢٦٥٣٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1396/05/31    ا   ١٤:٤٣
 
مسابقه کتابخوانی چراغ راه هدایت آغاز شد/اعطای جوایز ویژه به پذیرفته شدگان
مأوا: چهارمین دوره مجموعه مسابقه "چراغ راه هدایت " ویژه هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در ۵ فصل اصلی حین و بعد از سفر طراحی شده است که زائرین عتبات دانشگاهیان می توانند در مسابقات فرهنگی–هنری آن شرکت کنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، بخش کتابخوانیمجموعه مسابقه "چراغ راه هدایت " در دو بخش طراحی و اجرا می گردد: بخش اول مسابقه کتابخوانی حین سفر و از کتب موجود در لابی هتل ها برگزار خواهد شد و زائرین می توانند پاسخ سوال ها را از طریق شماره تلگرامی ارسال کنند. بخش دوم مسابقه کتابخوانی از کتب "هشت بهشت" و "مفاتیح دانشجویی(زیارت جامعه کبیره)" طراحی شده است و به صورت اینترنتی در سامانه جامع عتبات برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش،زائرین دانشگاهی که در این دوره از ۱۶ مرداد ماه تاکنون به عتبات اعزام شده و بازگشته اند تا سه روز آینده، یعنی اول شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به پروفایل خود در سایت لبیک در مسابقه کتابخوانی چراغ راه هدایت شرکت کنند.همچنین دانشگاهیانی که از امروز ۲۹ مرداد تا آبان ماه به عتبات عالیات اعزام می شوند می توانند در زمان حضور خود در نجف اشرف و کربلای معلی و همچنین تا یک هفته پس از سفر در مسابقه شرکت و از هدایای ارزشمند آن بهره مند شوند.

فصل های بعدی این مسابقه که ویژه بعد از سفر عتبات است؛ شامل شعر، داستان، سفرنامه(حداقل در ۵ صفحه A4)و عکاسی به صورت حرفه ای و موبایلی می باشد.محوریت و موضوع این مسابقه ها "ثبت نام در عتبات دانشگاهیان تا پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ اعزام و حضور در اعتاب مقدسه"است.
زائرین می توانند با ارسال عکس های خود که با دوربین دیجیتال و یا موبایل از حرمین شریفین، عکس های دسته جمعی در اماکن زیارتی،سلفی و عکس هایی که با موبایل در طول سفر گرفته شده، در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت ارسال آثار تا پایان آبان ماه سال ۱۳۹۶ می باشد و زائرین می توانند در تمامی بخش های مسابقه شرکت کنند و آثار خود را به صورت تلگرامی،ایمیل و یا از طریق پست برای ستاد ارسال نمایند.

گفتنی است؛برای برگزیدگان این مسابقه جوایز ویژه ای در نظر گرفته شده است و در هر بخش به ترتیب برای نفرات اول، کمک هزینه سفرهای زیارتی به مبالغ ده میلیون ریال،نفر دوم، هفت میلیون ریال و نفر سوم ،پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد رهبری در دانشگاه ما می باشد